Elektroporacija-beadatinė mezoterapija

 

 Elektroporacija-beadatinė mezoterapija - tai modernus elektromagnetiniais impulsais paremtas metodas, kai saugiai, greitai ir neskausmingai be jokių adatų į gilesnius odos sluoksnius patenka įvairios aktyvios medžiagos, tokios kaip mineralai ar vitaminai pagal individualų poreikį. Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį net iki kelių tūkstančių kartų, todėl rezultatas matomas iš karto. Elektroporacijos metodas yra pelnęs Chemijos Nobelio premiją.

 Meso Drenažo programa. Šios gydymo dalies pagrindinis tikslas - maksimalus audinių prisotinimas smulkiamolekulinės struktūros MESO CARE linijos produktais. Prisotinimas vyksta intensyvios jonizacijos dėka. Taip pat yra skatinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba. Pirmiausia, reikiami MESO CARE produktai supilami į pasirinktą veidui ar kūnui skirtą elektrodą/konteinerį. Lėtais judesiais, per visą probleminę zoną, su pasirinkto dydžio elektrodu (priklausomai nuo zonos ploto) MESO CARE produktai yra įvedami į odą. Paakių zonai ar aplink lūpas yra skirtas mažasis elektrodas, o produkto keli lašai gali būti lašinami tiesiai ant odos. Tai yra vienas iš aparato privalumų, lyginant su ultragarsu, kurio negalime naudoti paakių ir viršutinių vokų srityje.

 Meso Liftingo programa - tai įvairaus tipo, dažnio ir intensyvumo elektros impulsų „kokteilis“. Šios procedūros dalies pagrindinis tikslas - sustangrinti audinius, juos „sukelti“. Meso liftingas vyksta naudojant specialius lipnius elektrodus. Šios programos metu kryptingai mobilizuojami audinių skysčių jonai ir prasiplečia kraujagyslių sienelės. Rezultate gerėja ląstelių metabolizmas ir žymiai pagerėja kraujo mikrocirkuliacija. Dėka suaktyvėjusių ląstelių gyvybinių procesų, atsistato ir sustorėja dermos sluoksnis. Tuo pačiu metu fibroblastai (gaminantys jungiamojo audinio kolageną) yra stimuliuojami ir aprūpinami krauju, vadinasi, aktyvėja kolageno sintezė. Po gydymo kurso rezultatai akivaizdūs - odos tonusas labai pagerėja, raukšlių gylis akivaizdžiai sumažėja.

Pagrindinės Meso Care indikacijos:

·                     Meso Care linijos produktų gilus įvedimas į audinius

·                     Kolageno sintezės aktyvavimas

·                     Elastino gamybos aktyvavimas

·                     Odos stangrinimas

·                     Veido, kaklo įvairaus gylio raukšlių lyginimas

·                     Audinių jonizavimas, ko pasekoje stangrėja audiniai 

·                     Celiulito mažinimas

·                     Riebalų metabolizmo aktyvinimas

·                     Odos paruošimas tolimesnėms procedūroms

Kontraindikacijos: Kosmetinis gydymas taikomas tik sveikiems klientams. Meso Drenažo procedūrų negalima atlikti esant šioms sąlygoms:

  • Širdies stimuliatorius organizme
  • Uždegimai, skausmai, aukšta temperatūra
  • Srityse, kur yra metaliniai implantai
  • Srityse, kuriose sumažėjęs jautrumas
  • Patinimai
  • Migrena
  • Sergant epilepsija

           Audinių jonizavimas, ko pasekoje stangrėja audiniai 

Procedūros kaina priklauso nuo naudojimo kokteilio ir kaukių  55-65 eur .

TRUKMĖ: 2 val.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti