Ilgalaikis makiažas

 

 

LONG-TIME-LINER – kontūrinis ilgalaikis makiažas

 

 Kontūrinis ilgalaikis makiažas yra magiškas žodis. Tai yra grožio receptas moterims, siekiančioms  pabrėžti savo veido bruožus. Tai yra ne tik natūralaus grožio išryškinimas, tačiau ir probleminių odos zonų paslėpimas natūraliu pigmentu.

LONG-TIME-LINER kontūrinis ilgalaikis makiažas yra naudojamas nuo 1987 metų. Nuo to laiko tūkstančiai patenkintų klientų teigia, jog kasdieninį makiažą jau galima vadinti praeitimi. Mes garantuojame preciziškumą, tobulumą bei stilių. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės gerai: jeigu Jūs laiminga, tuomet laimingi ir mes.

 

 

Tobuli antakiai

Antakių forma nulemia veido bruožus, kurie subalansuoja veido išvaizdą. Jūsų antakių forma išreiškia Jūsų nuotaiką, gali leisti Jums atrodyti jaunesne. Antakių nelygumas arba retumas gali būti dažno pešiojimo padarinys. Tokiu atveju ilgalaikis kontūrinis makiažas yra tobulas sprendimas. Visų pirma, mes parenkame tinkamą antakių formą, asmeniškai Jums patinkančią ir tinkančią  spalvą. Antakių ilglaikis makiažas gali būti atliktas plonais brūkšneliais, imituojančiais tikrus plaukelius. Kai Jūs esate patenkinta savo išvaizda, LONG-TIME-LINER Linergistas sukuria ir išpiešia antakius, bei atlieka mikropigmentacijos procedūrą, po kurios Jūs galėsite džiaugtis tobulais antakiais kiekvieną rytą.

Akių linija

Įsivaizduokite nenubėgusį akių makiažą po sporto, plaukimo ar kitų kasdienių užsiėmimų. Su LONG-TIME-LINER kontūriniu  makiažu, Jūsų blakstienos atrodys storesnės, Jūsų akių linija bus labiau pabrėžta. Kontūrinio makiažo akių linijos pabrėžimas idealiai tinka nešiojančioms kontaktinius lęšius, esant silpno regėjimo arba tiesiog norinčioms sutaupyti laiko. Jūs renkatės, ar norite plonos linijos, kuri pabrėžtų Jūsų blakstienas, ar storesnės ir ryškesnės, kuri yra labiau dekoratyvi. Po mikropigmentacijos procedūros akių linijos pabrėš Jūsų akių žvilgsnį.

 

Nepriekaištinga lūpų spalva

Sertifikuotas LONG-TIME-LINER darbuotojas gali padėti Jūsų lūpoms įgauti spalvą be lūpdažio. Panaudojant LONG-TIME-LINER kontūrinį makiažą, mes, visų pirma, leidžiame pasirinkti spalvą iš mūsų paletės – pradedant natūraliais lūpų spalvos tonais, baigiant madingais atspalviais, kurie dera prie Jūsų veido bruožų. Tuomet mes apibrėžiame Jūsų lūpas kontūriniu  makiažu. Naudodami "Full-Lip-Shading" technologiją, užliejame spalvą ant dviejų trečdalių Jūsų lūpų tam, kad lūpos įgautų idealią išvaizdą.

Atlikus procedūrą, lūpos įgauna vienodą spalvą bei idealią formą. Jums niekuomet nebereikės naudoti lūpdažio po valgio ar sporto! Jūsų lūpos visada atrodys gražiai, nepriklausomai nuo situacijos.

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti