Veido valymas

 

 

 

VEIDO VALYMAS

Siekiant turėti sveiką ir gražią odą, dažnai būna reikalingas odos valymas. Odos valymas nėra kasdieninė procedūra, tai specialus odos valymas atliekamas atsižvelgiant į odos būklę. Veido valymas – tai odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros per kurias iš organizmo pašalinami nešvarumai, šlakai. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne.
Po kiekvienos procedūros veidas užtepamas kauke, kuri priklausomai nuo odos poreikio sutraukia poras, normalizuoja odos būklę.

Profilaktiškai ir prieš kiekvieną aktyviąją procedūrą atliekami vadinamieji odos "pilingai" (šveitimas), naudojant specialius kosmetikos preparatus. Jie gali būti paviršiniai, kai pašalinamos suragėjusios epidermio ląstelės, ir giluminiai, išvalantys poras. Dėl to oda paskaistėja ir tampa laidesnė tolesnei priežiūrai.

Mechaninio giluminio veido valymo procedūrą. Ši procedūra reikalinga tam, kad galėtumėte kasdien džiaugtis skaisčia ir lygia oda. Specialistai rekomenduoja bent kartais atlikti veido valymą kosmetologo kabinete, ypač tai aktualu žmonėms, kuriuos kankina neestetiškai atrodantys spuogeliai bei inkštirai

          Procedūros metu atliekama:

  • makiažo ir odos nuvalymas profesonaliomis kosmetikos priemonėmis — toniku ir pieneliu;

  • kruopštus mechaninis veido valymas, naudojant specialią kaukę, skirtą problemoms įveikti, tiek viso veido, tiek atskirų jo sričių. 

  • kolagenine kauke (pagal odos tipą)

Veido odos valymo rezultatas — pašalinti juodi inkštirai bei veido odos negyvosios ląstelės, visi veido nešvarumai. Veido oda pradeda kvėpuoti, tampa švari, skaisti ir matinė — būtent tokia, apie kokią visuomet svajojote!

                                                                  

                                                                                                                  


Procedūros kaina: 20 Eu- 23Eu

Darbo kosmetika :

                  

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika